banner isbank

Satranç Haberleri

TÜRKİYE KUPASI MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ 23 -24 - 25 ARALIK 2017

trkiye kupas
TÜRKİYE KUPASI MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ 23- 24 - 25  ARALIK 2017 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR. 

TEK KATEGROİDE YAPILACAK OLAN TURNUVADA TÜRKİYE KUPASINA KATILMA HAKKI ELDE EDİLECEKTİR. 
Lisansı olmayanlar ya da vizesi dolanlar lisans.tsf.org.tr sitesinden vizelerini güncelleyebilirler.

KAYDOLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YÖNERGEYİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ


KAYIT KONTROL : 08:30 - 09:30  Telefon etmeden, sporcu bizzat kayıt kontrol yapacak.
1. TUR BAŞLAMA : 23 Aralık Cumartesi  saat : 10:00
TUR GÜNLERİ:
23 Aralık Cumartesi : 1. tur (10:00), 2. tur ( 13:30 ), 3 tur ( 17:00 ) 
24 Aralık Pazar        : 4. tur (10:00),  5. tur (13:30 ), 6. tur ( 17:00 ) 
25 Aralık Pazartesi  : 7. tur (Akşam saat : 18:00 ) 

YER                      : GHSİM YERLEŞKESİ OSMAN ÇAĞLI KAPALI YÜZME HAVUZU ÜZERİ

2018 OKUL SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 12 - 21 ŞUBAT 2018

MALATYA OKUL SPORLARI TAKIM TAKIM SATRANÇ YARIŞMASI 12  - 21 ŞUBAT 2018 TARİHLERİNDE GHİSM SATRANÇ MERKEZİNDE ( Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu Fuayesinde ) YAPILACAKTIR. 
OKULLAR 4 SPORCUDAN OLUŞAN  TAKIMLAR HALİNDE YARIŞMAYA KATILACAKTIR. 4  SPORCUSU OLMAYAN OKULLAR YARIŞMAYA KATILAMAZLAR. 

TARİHLER AŞAĞIDADIR. 
GENÇLER   : 12 - 13 - 14 ŞUBAT 2018
YILDIZLAR : 15 - 16 - 19 ŞUBAT 2018
KÜÇÜKLER : 20 - 21       ŞUBAT 2018

OKUL SPOR FAALİYETLERİ SATRANÇ BRANŞI TALİMATI 

2017 - 2018 YAŞ KATEGORİLERİ 


KÜÇÜKLER - YILDIZLAR SATRANÇ YARIŞMASI 9 - 10 ARALIK 2017

MALATYA KÜÇÜKLER - YILDIZLAR SATRANÇ YARIŞMASI İL BİRİNCİLİĞİ  YARIŞMASI 09 - 10 ARALIK 2017 TARİHLERİNDE TAMAMLANDI...

7 YAŞ GENEL

1.       Emir efe Demirtaş

2.       Ali Fırat

3.       Doruk Köse

7 YAŞ KIZ

1.       Feyzan Dila Laçin

8 YAŞ GENEL

1.       Ali Batu Gökay

2.       Miraç Alan

3.       Özgür Çınar Fırat

9 YAŞ GENEL

1.       Eymen Akbayır

2.       Bilgen Atlas

3.       Eymen Yiğit Konak

10 YAŞ  GENEL

1.       Serkan Ense Çetinkaya

2.       Kerem Tahtalı

3.       Umut haktan Eksilmez

10 YAŞ KIZ

1.       Ravza Güler

2.       Ecrin Alkan

3.       Melek Alibey

 

11 YAŞ GENEL

1.       İlyas Köseoğlu

2.       Onur Bakırcı

3.       Kerem Deniz Omurcan

 

12 YAŞ GENEL

1.       Serkan Enes Çetinkaya

2.       Mustafa Yusuf Kılıç

3.       Muhammed Ali Mazooğlu

 

13 YAŞ GENEL

1.       Arda Çapraz

2.       Yusuf Aydemir

3.       Efe Şahin

13 YAŞ KIZ

1.       Pelin Bayır

 

14 YAŞ GENEL

1.       Abdulbaki Aytekin

2.       Kadir Bayer

3.       Mustafa Kerem Bingöl

 

15 YAŞ GENEL

1.       Tarık Emre Tay

2.       Haydar Başar

3.       Hüseyin Beşirik

 

17 YAŞ GENEL

1.       Ferman Alkan

2.       Salih Alan

3.       Ahmet Emir Şahin

 







yaa gruplar










MHS DUYURUSU

duyuruu.pngDeğerli hakemlerimiz;

Yakın bir zamanda kullanıma açtığımız MHS (Merkezi Hakem Sistemi) girişleri devam etmektedir. Güncel verilerle 2000 civarı vizeli hakemimizin 1100'ü sisteme girişlerini tamamlamışlardır. TSF etkinlik takvimindeki Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda MHS'deki hakemlerimiz arasından görevlendirme yapılacağından tüm hakemlerimizin MHS'ye kayıt olmaları gerekmektedir. (Banka hesap bilgisi, fotoğraf, güncel e-posta adresi, güncel cep telefonu numarası gibi bilgiler eksiksiz olmalıdır.)

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonaları sistemde açılmış olup, 15 Aralık 2017 tarihine kadar talepte bulunan hakemlerimiz arasından MHK tarafından atama yapılacaktır.

Talepler doğrultusunda MHK tarafından seçim yapılırken aşağıdaki hususlar da (önem sırası olmaksızın) dikkate alınacaktır.

  • İldeki MHS'ye kayıtlı hakem sayısı
  • İline aktif hakemlik katkısı
  • Benzer yarışma tecrübesi ve deneyimi
  • İl temsilciliklerinin yazılı önerisi
  • Gelişim seminerlerine katılım ve başarı durumu
  • İllerden gelen başhakem ve gözlemci raporları
  • İlin satrançta gelişmişlik önceliği

ATATÜRK'Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI 11 - 12 KASIM 2017 MALATYA


ATATÜRK'Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI.  DERECEYE GİREN SPORCULAR ŞUNLARDIR:
KÜÇÜKLER KATEGORİSİ:
1. Ecrin Alkan
2. Kerem Tahtalı
3. Ömür Efe Özbey
YILDIZLAR KATEGORİSİ:
1. Muhammed Akgeyik
2. İlyas Köseoğlu
3. Eymen Akbayır
AÇIK KATEGORİ:
1. Hüseyin Beşirik,
2. Haydar Başar,
3. Ağdar Alak

23559732 10215703030835516_5000026134994675278_n